2016.5.26.

Könyvmosoly kiállítás

A Könyvmosoly kiállítás, amelyet 2016. május 21-én nyitottak meg, az Amerikai kuckóból át lett helyezve a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermébe. Az érdeklődők 2016. június 3-ig tekinthetik meg.

A Könyvmosoly kiállításBorko Horvat, Danijel Bibić, Marko Milošević és Slađana Saulić fényképeiből készült, akik szenvedélyes olvasókat kaptak lencsevégre kedvenc könyvükkel. A kiállítás részét képezi még a hangfelvétel, amelyen a fotókon szereplők olvasnak fel részleteket az őket leginkább megnevettető könyvből.