2016.6.15.

A Sveti trió koncertje

Tisztelettel várjuk a Sveti trió koncertjére, melyet 2016. június 23-án, csütörtökön tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében.

A Sveti tiró zenész tagjai, Marko Đorđević dobos, Vasil Hadžimanov zongorista és Branko Trijić gitáros, mindhárman a Berkeley Akadémián végeztek. A koncertjeiken „kreatív demokrácia” hangulatát keltő Sveti trió a tagjainak közös védjegye. Közös stílusuk érzelmileg hatásos, spontán, virtuóz és egyedi.

A koncert szervezői a Szabadka Városi Könyvtár és az Amerikai Kuckó.

Belépés díjtalan.