2016.9.28.

Értesítő a középiskolások számára!

Értesítjük a középiskolásokat, hogy a könyvhónap során 2016.október 1-je és október 31-eközött kedvezményes áron, mindössze 400 dinárért betagosodhatnak a Szabadkai Városi Könyvtárba. A megbocsátás hónapjában, a kikölcsönzött könyvet, melyet a megengedett határidőn túl magatoknál tartottatok, térítésmentesen visszaadhatjátok.

A tagság tizenkét hónapig érvényes, mellyel minden osztályunk és fiókkönyvtárunk szolgáltatásai igénybe vehetők.

Mindenkit szeretettel várunk!