2016.10.9.

A KÖNYVTÁR 126. ÉVFORDULÓJÁNAK PROGRAMJA

A Szabadkai Városi Könyvtár idén ünnepli fennállásának 126. évfordulóját. A város legrégebbi intézménye ez alkalommal ünnepi műsort rendez, melyere 2016. október 13-án csütörtökön, 10 órai kezdettel kerül sor.

A program a Könyvtár épületének szentelt kiállítás megnyitójával kezdődik, amely 120. éve ékesíti Szabadka főterét. Az ünnepi műsor keretében többek között átadják az immár hagyományos Az Év Helyismereti Díját.

Az ünnepséghez kapcsolódóan október folyamán akciókkal is kedveskeünk a polgároknak. Október 10-től 15-ig a tagsági díj fele árán, 400 dinárért tagosodhat be az olvasó. Ebben az időszakban eltekintünk a megengedett határidőn túl kikölcsönzött könyvekért felróható büntetéstől.A középiskolásokra ez az akció egész hónap folyamán vonatkozik.

Szeretettel várjuk!