2016.10.20.

Palics madárvilága a Szabadkai Városi Könyvtárban

Tisztelettel várjuk Hulló István Palics madárvilága- Ptice Palića című magyar és szerb, két nyelvű könyvének bemutatójára, melyet 2016. október 24-én, hétfőn 19.00 órakor tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. Az est moderátora Dragan Rokvić a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója.

A bemutatásra kerülő könyv hiánypótló kiadvány, amely ismeretterjesztő jellegénél fogva mindenkinek szól, aki szereti a természetet és közelebbről is szeretné megismerni környezetét, annak kialakulását, múltját és jelenlegi állapotát, illetve azon turistáknak, akik a gazdagon illusztrált, szakszerű, ám olvasmányos leírásokkal ellátott könyv segítségével Palics értékei között felfedezhetik a gazdag madárvilágot. A könyv abban is egyedi, hogy egy szemet gyönyörködtető fényképalbumként is szemlélhetjük, amelynek fényképeit nagyrészt maga a könyv szerzője, Hulló István készítette.

Szeretettel várjuk!