2016.11.10.

Mi is százzal olvasunk

Horvátországban október 15-től november 15-ig tartják a horvát könyv hónapját, amelynek idei jelszava: Százzal olvasunk. A Flâneurök Olvasói Klub összejövetelének az időpontja, helyszíne és témája sok tekintetben egyezik ezzel az eseménnyel.

Időpontja 2016.11.17, csütörtök este (gyülekező este 19.30-tól 19.45-ig)

Helyszíne: a Školska knjiga könyvesbolt előtt (Valdimir Nazor u. 5)

Téma: Százzal olvasok

Mindenki el kell, hogy hozza az elolvasott, vagy épp pillanatnyilag olvasott könyvet, amelyet ajánlana másoknak, s ki kell, hogy otthon jelöljön belőle egy oldalnyi fejezetet, amit majd felolvas, és bemutatja röviden a könyvet (ki a szerzője, miről szól a könyv, miért tetszett). A flâneur-beszámolók után a Školska knjiga munkatársai fognak ajánlani olvasnivalót a saját kínálatukból.

Hamarosan találkozunk!