2011.12.30.

Szünidő a könyvtárban

A szabadkai Városi Könyvtár a Városi Múzeummal és a Lifka Sándor Art Mozival közösen téli szüneti játszóházat szervez általános iskolások részére január 11-én, 12-én és 13-án, délelőtt 10 és 12 órai kezdettel. A belépés díjtalan.

Játszóház a Városi Könyvtárban

2011. 01. 11-én, szerdán 10 és 12 órai kezdettel.

Helyszín: Városi Könyvtár Gyermekosztálya, Szabadka

Dušan cár utca 2.

Tel: 553-115

Téma: A könyvek világában

Játékmesterek: Marijana Tenodi és Bernadica Ivanković

Maximum 12 fő részvételével, előzetes bejelentkezés telefonon és személyesen is.

Játszóház a Városi Múzeumban

2011. 01. 12-én, csütörtökön 10 és 12 óra között.

Helyszín: Városi Múzeum, Szabadka

Zsinagóga tér 3.

Tel: 555-128

www.gradskimuzej.subotica.rs

Témák:

- Rajzolj biciklit! című foglalkozás A biciklisek városa - A kerékpár történeti, néprajzi és művészeti aspektusai Szabadkán című kiállításhoz kapcsolódóan.

- Hogyan készültek valamikor az edények? címmel foglalkozás A kerámia évszázadai - a kezdetektől a középkorig kiállítás kapcsán.

Játékmesterek: Berta Izabella, Kovács Anna, Raffai Judit, Mirjana Rodić.

Kérjük, hogy a résztvevők színes ceruzát, ollót és ragasztót hozzanak magukkal!

Filmvetítés a Lifka Sándor Art Moziban

2011. 01. 13-án pénteken

Lifka Sándor Art Mozi, Szabadka

Fasizmus áldozatainak tere 5.

Tel: 531-991 és 527-110