2017.2.7.

UrLIK Irodalmi Klub

Az UrLIK Irodalmi Klub soron következő összejövetele 2017. február 13-án 19.03- kor lesz megtartva a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. Az összejövetel apropója Ivana Dimić Arzamas című könyve.

Ha szeretne az Olvasói Klub tagja lenni, és könyvekkel körülvéve, kellemes hangulatban beszélgetni irodalomról, kedvenc könyvekről és írókról, jelentkezzen a knjizevniklub.urlik@gmail.com címre. A levélben írja meg nevét, születési évét, foglalkozását, illetve, hogy mi motiválja a klubba való tagosodásra. Az UrLIK Klub az UrLIK egyesület, Szabadka Város Ifjúsági Irodája és a Szabadkai Városi Könyvtár együttműködésével jött létre.