2012.2.21.

A községi szavalóverseny időpontjának módosítása

Az előre nem tervezett iskolaszünet végett a községi szavalóverseny időpontja egy héttel eltolódik. Tehát a KÖZSÉGI SZAVALÓVERSENY 2012. március 6-án, kedden, 9 órai kezdettel lesz megtartva a szabadkai Városi Könyvtárban .

A KÖRZETI SZAVALÓVERSENY időpontja változatlan. Tehát 2012. március 9-én, pénteken, 10 órai kezdettel szintén a könyvtárban tartjuk.

A bejelentkezéseket 2012. február 29-éig várjuk a következő címre: VÁROSI KÖNYVTÁR Szabadka, Dusán cár 2, vagy személyesen (az igazgató aláírásával és pecséttel ellátva).

Minden többi feltétel változatlan.

Kérjük a tanítókat, előadókat, tanárokat és a ME vezetőit, hogy minden korcsoportba egy tanulót nevezzenek be szerb, magyar és horvát nyelven (attól függően, hogy milyen nyelven folyik a tanítás az iskolában).

Ezenkívül kérjük a magyartanárokat és a tanítókat, hogy szíveskedjenek elküldeni a címünkre a magyar versek szerb fordításait négy példányban.