2017.5.18.

Meghívjuk

A Szabadkai Városi Könyvtár a Horvát Nemzeti Tanáccsal karöltve sikeresen fejezte be az Olvasással a csillagokig elnevezésű olvasás-, tudás- és kreativitásfejlesztő projektumot, amelyet immár kilencedik alkalommal szervez meg a Horvátországi Iskolakönyvtárak Hálózata. A tavalyi próba-projektum után idén a kvízt minden szinten, általános iskolai és középiskolai szinten megszervezték. Mivel a Svetozar Marković Gimnázium idén először vett részt ebben a projektben, szeretnénk megköszönni nekik, Emanuela Bošnjaknak(2.f)pedig gratulálunk a maximális pontszámmal elért eredményéért, a multimediális munkájáért kiérdemelt első helyezéséért.

Ez alkalomból meghívjuk az 2016/2017. iskolaév Olvasással a csillagokig tudás és kreativitásfejlesztő kvízének díjátadó ünnepségére, amelyen résztvesznek a szabadkai Gimnázium tanulói Ana Gaković tanárnő és mentor felkészítésével. Az ünnepségre 2017. május 22-én 18 órakor kerül sor a Horvát Nemzeti Tanács termeiben (Preradović u. 13)

A program keretében bemutatjuk a nyertes multimediális munkát, amely a szakmai zsüri értékelése szerint Horvátországban a legjobbnak bizonyult.