2017.8.11.

Táncoljunk a könyv és a zene világában! - foglalkozások gyermekeknek a Szabadkai Városi Könyvtárban

2017 augusztusának végén a Szabadkai Városi Könyvtár és a Larisa táncstúdió Táncoljunk a könyv és a zene világában! címmel foglalkozásokat szervez általános iskolás korú gyermekek részére. A gyermekeknek alkalmuk lesz, hogy a meséken, a történeteken, a zene és a tánc világán keresztül megismerkedjenek a különböző népek gazdag hagyományával. Négy foglalkozást tartunk a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében, délelőttönként 9-től 10 óráig. A többnyelvű foglalkozásokon egy-egy nemzet kultúrája lesz bemutatva. A foglalkozások ingyenesek és nem szükséges az előzetes bejelentkezés.

1. foglalkozás

augusztus 17-én, csütörtökön
az amerikai és az angol kultúra
(angol és szerb nyelven)