2017.10.10.

Gyóni Géza könyvének bemutatója a palicsi könyvtárban

Tisztelettel várjuk Gyóni Géza: Jegyzetek a napról című könyvének bemutatójára, melyet a Könyvhét alkalmából a szabadkai Életjel Könyvek és a Szabadkai Városi Könyvtár közösen szervez a palicsi Könyvtárban. A kötetet Ágoston Pribilla Valéria méltatja. Közreműködik: Hicsik Dóra, Lőrincz Zsuzsa és Miklenovics Aranka. Az est házigazdája: Beszédes Valéria és Bognár Irén. A bemutató kísérő rendezvénye a Bácskai Hírlap 120. című kiállítás. A kiállítást a Hírlap anyagából Hicsik Dóra szerkesztette. A bemutatóra 2017. október 11-én, 17.00 órakor kerül sor a palicsi Könyvtár olvasótermében.