2017.10.24.

Radivoje Cvetićanin Konstantinović. Krónika című könyvének bemutatója

Tisztelettel várjuk a Radomir Konstantinović Napok keretében Radivoje Cvetićanin Konstantinović. Krónika című könyvének bemutatójára, melyet 2017. október 27-én tartunk 12.30 órai kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében. A programban a szerző Radivoj Cvetićanin mellett részt vesznek Tolnai Ottó író, dr. Duško Radosavljević, professzor és dr. Boško Kovačević politológus. Moderátor Dragan Rokvić, a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója.