2018.6.4.

Hilda Heinrich A szüle sparheltjáról című könyvének bemutatója Palicson

A palicsi könyvtárban szerdán, 2018.06.06-án 18.30 órakor bemutatják Hilda Heinrich A szüle sparheltjáról- régi bunyevác ételek című könyvét. Ez a könyv régi ételek receptjeit tartalmazza, de a lényege, hogy őrzi a szerző emlékeit a bunyevác otthonról, a családi életről és szokásokról, a hétköznapi ételekről, valamint az ünnepek- és nagyobb munkával kapcsolatos események- mint például a disznótor, aratás, munkaakciók- étekezési szokásairól. A könyv az elkészített, autentikusan feltálalt ételek fényképeivel van illusztrálva. A szerző humorral is fűszerezte mondandóját.
A könyvről a szerző mellett Dragan Rokvić, a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója fog beszélni.