2018.6.22.

A VÁR UCCA MŰHELY irodalmi és művészeti folyóirat bemutatkozása

Tisztelettel várjuk a veszprémi VÁR UCCA MŰHELY irodalmi és művészeti folyóirat bemutatkozására A FRAGMENTUM TÜKRÖZŐDÉSE címmel, amelyet 2018. június 25-én, hétfőn, 18.30-kor tartunk Palicson, a Szabadkai Városi Könyvtár fiókkönyvtárában. Az irodalmi est részvevői Fenyvesi Ottó főszerkesztő, költő, Kilián László szerkesztő, író, Arany Zsuzsanna irodalomtörténész, Kosztolányi-kutató valamint Varga Richárd költő, muzsikus.
Az est moderátora: Sándor Zoltán író.