2018.7.12.

Meghívó

Tisztelettel várjuk Bojan Ž. Bosiljčić Csillogás a szemekben című elektronikus könyvének bemutatójára, amely az Európai Filmek Palicsi Fesztiválja 25. jubileuma alkalmából a Szabadkai Városi Könyvtár és Szabadkai Szabadegyetem közös kiadásában jelent meg.

A bemutatón a szerző mellett Mile Tasić könyvtáros, recenzens és Dragan Rokvić, a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója beszélnek.

A bemutatóra 2018.07.17-én, kedden, 18 órai kezdettel kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtár palicsi fiókkönyvtárában.