2018.7.23.

A Flâneurök negyedik éjszakázása a Szabadkai Városi Könyvtárban

Idén is a Flâneurök tini olvasóklub tagjai a 2017/2018-as iskolaévet az Éjszakázás a Könyvtárban projekttel zárják. Az egész napos program, amely a Világ körüli utazás témára épül, szerdán, 2018. július 25-én lesz megtartva. Az interaktív műhelyek után a könyvek segítségével tájékozódnak a világtérképen, majd ezután az elmaradhatatlan filmnézés következik. Másnap, július 26-án a fiatal olvasók kapcsolatba lépnek az eszéki Városi és Egyetemi Könyvtár hasonló korú olvasóival.