2018.12.7.

Európai napló: Pályázat középiskolások részére

Tisztelettel meghívjuk Önt és az iskola diákjait a Szabadkai Városi Könyvtár EUTÉKA kuckójába, ahol tájékozódhatnak az idei versenypályázatunk szabályairól, témáiról és kategóriáiról.A bemutatóra hétfőn, december 10-én 14-től 15 óráig kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtár (Dusan cár u. 2) olvasótermében.Az Evropski dnevnik 2018-2019 –(Európai napló 2018-2019 ) kiadványt és egyéb információkat a pályázattal kapcsolatban a www.evropskidnevnik.rs weboldalon találhatják meg.A Szabadkai Városi Könyvtár tagja az EUTEKA Könyvtári Hálózatnak, amelynek a célja a polgárok tájékoztatása az EU-val kapcsolatos témákról. Bővebb információk a www.euinfo.rs-euteka weboldalról érhetők el.Kérjük, hogy részvételi szándékukat jelezzék az evropskidnevnik@euinfo.rs és a bognar.iren@gmail.com címre.