2019.4.30.

Az Olvasásssal a csillagoki vetélkedő horvátországi döntője Csáktornyán

Matea Rudinski, Lea Vojnić Đanin, Katarina Ivanković Radaković és Valentina Mačković, a szabadkai Matko Vuković Á.I. diákjai,fogják képviselni Szabadkát az Olvasásssal a csillagokig vetélkedő horvátországi döntőjén Csáktornyán, amlyet 2019. május 3-án tartanak meg. Ez Szabadka, a szabadkai horvát tannyelvű tagozatos diákjainak sorban negyedik részvétele ezen az izgalmas olvasásnépszerűsítő vetélkedőn.

A vetélkedő szervezője a Horvátországi Iskolakönyvtárak Hálózata, a szabadkai részvételt pedig a Szabadkai Városi Könyvtár a Horvát Nemzeti Tanács támogatásával szervezte meg.