2019.5.20.

Božić Noémi második Szerbiában

Božić Noémi a szabadkai Széchényi Istán Á. I. tanulója második helyezett lett az 51. „Pljesniče naroda mog“ elnevezésű Köztársasági szavalóversenyen, melyet 2019.05. 17-én és 18-án tartottak meg Váljevón. Noémi tehát folytatja a sikersorozatát, hiszen tavaly negyedik lett ezen a versenyen.

Szabadkát képviselte még Vilov Višnja, Jovan Jovanović Zmaj Á. I. tanulója. Mindketten az alsós korosztály kategóriájában versenyeztek.

Ez a szép eredmény sok évi kitartó munka gyümölcse.