2019.5.24.

Díjátadó a középiskolásoknak

Az Olvasással a csillagokig vetélkedő középiskolás nyertesei részére a díjátadóra 2019. május 27-én 19 órai kezdettel kerül sor a Horvát Nemzeti Tanács székhelyén. Ezzel zárul az idei Olvasással a csillagokig projekt, melyet a Horvátországi Iskolakönyvtárak Hálózata szervez, hazai megszervezését pedig a Szabadkai Városi Könyvtár koordinálja a Horvát Nemzeti Tanács támogatásával.

Idén a Svetozar Marković Gimnázium tanulói mellett a kvízben a Politechnikai Iskola tanulói is sikeresen szerepeltek.