2019.8.22.

Hamarosan ismét Etno-tábor

A Horvát Olvasókör a Szabadkai Városi Könyvtárral együttműködveidén is megszervezi a horvát ajkú általános iskolások részére az Etno-tábort. Az idei, immár tizenkettedik Etno-táborra mintegy 120 gyerek jelentkezett. A tábor témája a karácsony lesz, így a kézműves foglalkozások, a népi szokások, az énekek, tánc, színdarabok, szavalatok mind-mind e gyönyörű ünnep szellemében lesznek megszervezve. Mint az előző években is, külön figyelmet fordítunk a környezetünk megvédésére. A tábor 2019. augusztus 26-tól 30-ig lesz megtartva a Vajdasági Horvátok Dematkratikus Szövetsége udvarában. Az utolsó, ötödik napon a szülők, nagyszülők számára rendezett alkalmi záróműsor keretében eladással egybekötött kiállítást rendeznek a tábor során készült munkákból.