2019.12.13.

Meghívó

Szeretettel meghívjuk a Politechnikai Középiskola hallgatóinak fotóiból álló közös kiállítás megnyitójára, melyre 2019. december 16-án, hétfőn, 16.30-kor kerül sor a Szabadkai Városi Könyvtár palicsi fiókjában.
A tanulók a fényképészeti tantárgy tanítási óráin készült munkáikat állítják ki.Szeretnék hogy a rokonok, a barátok és a tanárok is lássák ezeket a fényképezőgép használata nélkül készült fényképeket.A munkák kiállítását Jovana Reljić művésznő, a diákok tanárnője késztette.Várunk minden érdeklődőt!
LTD1 / 11, LT 2/11 és GFD 2/9
Politechnikai Középiskola