2020.1.15.

Községi szavalóverseny

Szabadkán a Népem Költője elnevezésű hagyományos községi szavalóverseny csütörtökön, 2020. február 27-én 9 órai kezdettel lesz megtartva a Szabadkai Városi Könyvtárban. Mint az előző években, idén is három korcsoportban vetélkednek a diákok: fiatalabbak (1-4. osztályosok), középkorosztály (5-8. osztályosok) és idősebb korcsoport (középiskolások).

A jelentkezéseket 2020. február 21-éig a Szabadkai Városi Könyvtárba (Dusán cár 2.) kell eljuttatni a kijelölt űrlapokon.

A körzeti szavalóverseny 2020. március 7-én 10 óráról lesz megtartva a Szabadkai Városi Könyvtárban.