2020.3.5.

Aleksandra Saška Erdeg Énekesmadár című könyvének bemutatója

Szeretettel meghívjuk Aleksandra Saška Erdeg Énekesmadár című könyvének bemutatójára, amelyet 2020. március 20-án tartunk, 19 órakor a Szabadkai Városi Könyvtár olvasótermében.

Köszöntőt mond Dragan Rokvić igazgató, a művet Jasmina Malešević irodalmár ismerteti. Az est moderátora Sanja Vasić könyvtáros. Aleksandra Saška Erdeg verseit Zora Tomašev, Olgica Suturović, Maja Rakočević, Isidora Otašević, Branislava Kiselički, Igor Mašić, Sonja Viličić, Anica Mihailovski, Edita Kadirić és Livia Radmanić tolmácsolja.

Várunk mindenkit!