2021.1.27.

Az Olvasással a csillagokig kvíz első fordulója

A járványügyi előírásokat betartva az Olvasással a csillagokig kvíz iskolai fordulója 2021. január 28-án lesz megtartva az általános iskolásoknak, akik horvát tannyelvű iskolába járnak Szabadka községben. A kvíz tudásfelmérésből és plakátkészítésből áll. Az iskolai versenyek győztesei továbbjutnak az iskolák közötti versenyre, melyre márciusban kerül sor.

A kvíz szervezője a Muraközi Könyvtárak Hálózata, míg Szabadkán a Szabadkai Városi Könyvtár a Hrvatska Riječ Kiadóval együttműködve valósítja meg.