2021.4.19.

Tartományi szavalóverseny

A Népem költője elnevezésű szavalóverseny tartományi fordulójára 2021. április 27-én, 28-án és 29-én kerül sor online formában a ZOOM aplikáció segítségével. Az első napon a fiatal korcsoport (az általános iskolák alsósai), a következő napon a középső korcsoport (az általános iskolák felsősei), míg a harmadik napon az idősebb korcsoport (a középiskolások) versenyeznek. A verseny mind a három napon 9 órakor kezdődik.

A tartományi szavalóversenyen Szabadkát, Zombort, Topolyát, Adát, Apatint, Zentát és Kishegyest képviselik azok a szavalók, akiket a zsűri továbbjuttatott a körzeti versenyről, mely szintén online lett megtartva.