2021.5.19.

Könyvtár a szabadban

A Könyvtár a szabadban projekt keretében 2021. május 22-én 11 órai kezdettel a palicsi könyvtárban olvasással egybekötött könyvbemutatót tartunk. A nemrég, a magyarországi Poket publishing kiadásában megjelent Csáth Géza: Fekete csönd novelláskötetéből Mess Attila színművész, a Pannon RTV bemondója olvas fel. A könyvautomaták által terjesztett zsebkönyvet a Szabadkai Városi Könyvtár tulajdonában levő Csáth Géza Páciensek könyve- orvosi naplóból vett rajzokkal illusztrálták. A bemutatón megtekinthető lesz a Csáth rajzok vándorkiállítás is.

Szeretettel várjuk!