2021.5.20.

Médiaműveltség érett korban című szeminárium a Szabadkai Városi Könyvtárban

Pénteken, 2021. május 21-én, 11 órai kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtárban szemináriumot rendeznek könyvtárosok számára a Médiaműveltség érett korban címmel. A szeminárium szervezője a Biblioteka plus Egyesület a Szabadkai Városi Könyvtárral és a belgrádi Oktató és Kreatív Fejlesztési Központtal együttműködve.

Előadók: dr. prof. Miroljub Radojković, dr. Maja Vukadinović, dr. Tamara Vučenović, dr. Ljiljana Manić. Dr. Vesna Crnogorac, dr. Marijana Matović, dr. prof. Dalibor Petrović.