2021.6.15.

Perisity Irma Sorsok, emberek könyvének bemutatója

Szeretettel meghívjuk Perisity Irma Sorsok, emberek című könyvének bemutatójára, melyet a Szabadkai Városi Könyvtárban tartunk meg 2021. 06. 18-án 17 órai kezdettel.

A könyv a Hét Nap közkedvelt sorozatának 75 történetét tartalmazza.

Az esemény résztvevői: Perisity Irma – a könyv szerzője, Tóth Lívia – a Hét Nap főszerkesztője, Incze Olívia – a könyv illusztrátora, Farkas Zsuzsa – moderátor.

A könyvből részleteket felolvas Lőrinc Zsuzsanna.

A bemutató alkalmával a kiadvány illusztrációiból válogatott képkiállítás látható.