2021.7.16.

Đorđe Bajić „Halál rózsaszínben” című könyvének bemutatója

Szeretettel meghívjuk Đorđe Bajić „Halál rózsaszínben” című könyvének bemutatójára

Ezt az érdekes és izgalmas regényt a Laguna kiadásában 2021. július 20-án, kedden 19 órai kezdettel mutatjuk be a Szabadkai Városi Könyvtárban.
Az irodalmi esten, a könyv szerzője mellett, részt vesz Jelena Mihajlović színésznő és Zoran Jakovljević irodalomkritikus, a moderátor pedig Dragan Rokvić, a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója lesz.