2021.10.26.

Könyvbemutató a Hét Nap fennállásának 75. évfordulója alkalmából

A Szabadklai Városi Könyvtár emeleti olvasótermében 2021. október 28-án (csütörtök) 18 órai kezdettel a Hét Nap fennállásának 75. évfordulója alkalmából Orosz Ibolya (1950–2017) Batyubontás című, válogatott írásokat tartalmazó kötetének bemutatójára kerül sor. A kötet Szalma László (1949–2005) illusztrálta. Az est vendégei Dudás Károly publicista, író és Molnár Krekity Olga újságíró. A könyvbemutató moderátora Tóth Lívia, a Hét Nap főszerkesztője. A könyvből Lőrinc Zsuzsanna olvas fel részleteket. Az esten fellépnek Brezovszki Gergő (hegedű) és Vizin Kornelije (zongora) is. A kötet a helyszínen megvásárolható.

Szeretettel várunk mindenkit!