2022.1.25.

Községi szavalóverseny

A Népem költője elnevezésű szavalóverseny községi fordulójára 2022. március 2-án vagy 3-án kerül sor. A körzeti szavalóverseny tervezett időpontja 2022. március 9-e vagy 10-e.

A szavalóverseny megtartásának helyszínéről sincs még döntés, valamint arról sem, hogy élő előadásban vagy online lesz megtartva. Ezeket a részleteket az éppen aktuális járványügyi előírások függvényében határozzák majd meg, melyről a résztvevők és a felkészítőik is értesítve lesznek.

A jelentkezési lapokat legkésőbb 2022. február 23-áig kell átadni személyesen vagy postázva a következő címre: Szabadkai Városi Könyvtár, Dušan cár. u. 2., 24000 Szabadka.