2022.1.14.

Új könyvadomány Horvátországból

A Szabadkai Városi Könyvtár horvát nyelvű állománya mintegy 160 új gyermekeknek és felnőtteknek szóló könyvvel lett gazdagabb. Ez a Horvát Köztársaság Művelődésügyi és Tájékoztatásügyi Minisztériumának legújabb adománya, amelyet 2022. január 13-án Anja Jelavić, a minisztérium Nemzetközi Kulturális Együttműködési és az Európai Ügyek Hivatalának igazgatója adott át Dragan Rokvić igazgatónak.

A minisztérium képviselőjének látogatása során szóba került az is, hogy a Horvát Köztársaság Kulturális Minisztériumának új könyvadományományait formálisan is meg kell teremteni.