2022.3.25.

A Szabadkai Városi Könyvtár 2022.03.29-én 10.00 óra kezdettel Kosztolányi Dezső az új digitális világban – a Szabadkai Városi Könyvtár Digitális Könyvtára cím alatt születése évfordulója alkalmából megemlékezést tart Kosztolányi Dezsőről, a 20. századi magyar irodalom egyik legkiemelkedőbb alakjáról. A megemlékezést a Könyvtár új olvasótermében tartjuk. A költőről a Szabadkai Városi Könyvtár igazgatója Dragan Rokvić fog beszélni, a Könyvtár újonnan debütáló Digitális Könyvtárát pedig Lalits Anita okleveles könyvtáros mutatja be.