2022.5.30.

Ez költészet!

Tisztelettel meghívjuk a Fehér Illés fordításában megjelent Turczi István: Üresség – Praznina, Zoran Bognar: Novi Čovek – Új ember című kétnyelvű verseskötetének, valamint a szintén kétnyelvű Mosztári esők – Mostarske kiše című szerelmes vers antológia bemutatójára. A verses esttel egybekötött könyvbemutatót 2022. június 1-jén tartjuk meg 18 órai kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtár új olvasótermében. A programban résztvesznek: Zoran Bognar, Turczi István, Fehér Illés, Bognár Irén, Basity Gréta és Gordana Petkov.