2022.7.6.

KÖNYVBEMUTATÓ A 75 ÉVES HÉT NAP JUBILEUMA ALKALMÁBÓL

A 75 éves Hét Nap hetilap jubileuma alkalmából 2022. július 14-én, csütörtökön, 18 órai
kezdettel a Szabadkai Városi Könyvtár új olvasótermében bemutatjuk dr. Mészáros Zoltán
Villanások című könyvét, melynek alcíme A 7 Naptól a Hét Napig — egy családi lap 35 évéből.
Az est vendégével, dr. Mészáros Zoltán történésszel Tóth Lívia, a Hét Nap hetilap fő- és
felelős szerkesztője beszélget.
Közreműködik: Ábrahám Máté (cselló) és Kucsera Noémi (gitár)
A könyv a helyszínen megvásárolható, ára 500 dinár.
Szeretettel várunk mindenkit!