2023.3.10.

Maja Pandurov nagybecskereki írónő irodalmi estje

Szeretettel várjuk a Szabadkai Városi Könyvtárba 2023. március 14-én 18 órától Maja Pandurov nagybecskereki írónő irodalmi estjére, kiállításmegnyitójára és a Sve po spisku–neki drugi put című hetedik könyvének bemutatójára. Az est vendége Gavra Vlašlkalin nagybecskereki író, aki legújabb, negyedik könyvéből, az Opsena című regényéből és korábbi könyveiből olvas fel részleteket. Az est moderátora Aleksandar Toković. Az est keretében Maja Pandurov kiállítja festményeit és egy zeneszámot is előad.