2023.4.18.

Rajzpályázatunk eredményhirdetése

A Szabadkai Városi Könyvtár szeretettel vár minden tanítót, tanárt, szülőt és gyermeket a „Városom könyvtára – az én könyvtáram” című rajzpályázat eredményhirdetésére és záróünnepségére, amely 2023. április 25-én, kedden 17 órakor kerül megrendezésre a könyvtár régi olvasótermében.A díjkiosztó ünnepségena Szabadkai Zeneiskola PrestoGyermekzenekara rövid műsorralkedveskedik a gyerekeknek.

A díjazottmunkák egy kiállítás keretén belül megtekinthetőek lesznek a díjátadó ünnepségen, a díjazottak pedigkönyvjutalomban részesülnek.

Minden résztvevőtszeretettel vár a Szabadkai Városi Könyvtár!