2013.1.31.

Műhelyfoglalkozások a Gyermekosztályon

Szombaton, február 9-én, a Városi Könyvtár gyermekosztályán érdekes foglalkozást tartunk, 9 és 11 órai kezdettel. A foglalkozáson a könyvtár általános iskolás tagjai vehetnek részt. A részvételi szándékot időben kell jelezni, hisz az igényes munka elérése végett a létszám korlátozott. A szükséges anyagokat a könyvtár biztosítja, a kész munkákat, pedig természetesen hazavihetik a gyerekek.
Jelentkezni lehet telefonon keresztül: 024/ 553-115 vagy személyesen a Gyermekosztályon. A foglalkozás ára 150 dinár.
Szeretettel várjuk az érdeklődőket!