18.4.2013.

Најава излета за учеснике Квиза “Читам и скитам”

Наградно бесплатно путовање за децу биће организовано у среду, 24. априла 2013. године када ћемо путовати у Београд. Планиран је обилазак Библиотеке Града београда, где ћемо у Римској дворани погледати цртани филм по тексту Браће Грим а потом ћемо обићи Калемегдан.

Полазак је планиран у 8.00 сати са паркинга иза Отвореног универзитета а повратак између 19 и 20 сати. Са собом је потребно понети храну и воду за тај дан. У пратњи деце путоваће и 5 одраслих особа, запослених у библиотеци који говоре сва три службена језика нашег Града.