27.10.2013.

Представљање књиге Александра Гаталице ПИСАЦ НЕ СТАНУЈЕ ОВДЕ

Срдачно Вас позивамо на представљање књиге Александра Гаталице ПИСАЦ НЕ СТАНУЈЕ ОВДЕ, које ће се одржати у четвртак, 31. октобра 2013. године, у читаоници Научног одељења у 18 часова. О књизи ће, осим аутора, говорити и професор доктор Петар Пијановић и књижевни критичар Драшко Ређеп. Организатор вечери је Уметничко удружење "Модерна".

За књигу есеја ПИСАЦ НЕ СТАНУЈЕ ОВДЕ Александар Гаталица је добио награду "Дејан Медаковић". Награду Дејан Медаковић је основала издавачка кућа “Прометеј” у знак трајног сећања и поштовања према Дејану Медаковићу (1922-2008), историчару уметности, мемоаристи, песнику, хроничару и прозаику.