29.11.2013.

Представљање књиге Марије Мандић КУВАРСКИ ДНЕВНИК БЕБЕ МАРТЕ

Срдачно Вас позивамо на представљање књиге др мед. Марије Мандић „Куварски дневник бебе Марте” који ће се одржати у среду, 4. децембра 2013. године, у читаоници Градске библиотеке са почетком у 19.30 часова. О књизи ће осим ауторке говорити и прим. др мед. Терезија А. Матарић, специјалиста онколог, као и др мед. Агота Поливка, специјалиста педијатар. Књига обрађује тему увођења немлечне дохране и уоброчавања одојчета.

Добро нам дошли!