10.12.2013.

У сусрет књизи и изложби „Генерација 1928”

Представљање књиге „Генерација 1928” и отварање истоимене изложбе ће бити одржано 12. децембра у 18 часова у читаоници Градске библиотеке Суботица.

Књига „Генерација 1928” је подсећање на животни пут и стваралаштво истакнутих уметника Ласла Копецкија, Золтана Калапиша, Золтана Деваварија, Ференца Калмара, Кароља Ача, Ференца Фехера, Имреа Шафрања и Гезе Вуковића.

Гости вечери су Јанош Бањаи, Емеке Берењи, Корнелија Фараго, Илдико Ловаш и Габор Вираг.