26.12.2013.

Најлепши поклон за Дечије одељење

Новогодишње и божићно време је време међусобног даривања.
Захваљујући племенитости родитеља девојчице Нике, која је верни члан Дечијег одељења, Градска библиотека Суботица добила је на поклон најновије сликовнице за најмлађе читаоце. Књиге меканице, књижице с луткицом за прст, приче за малишане и едиција књига о Меди ускоро ће се налазити на полицама Библиотеке и чекати своје прве читаоце да их позајме и прочитају.
Наши суграђани су показали да имају добра и осећајна срца, те им се Библиотека искрено захваљује као и, верујемо, сви наши корисници.
Реч похвале упућујемо и Издавачкој кући „Вулканчић” због сусретљивости и предузетности.