19.1.2014.

Распоред рада читаонице и културни програм за период од 20. до 26. јануара 2014. године

У организацији Клуба љубитеља уметности „Елетјел“, у уторак, 21. јануара, у читаоници Научног одељења са почетком у 19 часова одржаће се „Дани мађарске културе“. Корисници ће Научно одељење моћи користити до 18 часова.

У четвртак, 23. јануара, у читаоници Научног одељења са почетком у 19 часова, одржаће се разговор посвећен бискупу Ивану Антуновићу. Организатор вечери је „Пучка касина 1878“. Читаоница Научног одељења ће са корисницима радити до 18.30 часова.

Добро нам дошли!