25.8.2014.

Музичко вече са Марцелом Рончаком

Срдачно Вас очекујемо на музичкоj вечери које ће се одржати у петак, 29. августа 2014. године са почетком у 20 часова у дворишту Градске библиотеке Суботица. Гост вечери ће бити Марцел Рончак, млади гитариста који ће говорити о својој музичкој каријери и свираће на гитари. Проведите са нама једно пријатно вече у Библиотеци упознајући и слушајући овог младог уметника. У случају кише програм ће се одржати у читаоници Научног одељења.

Добро нам дошли!