26.11.2014.

Вредна донација књига за хрватско одељење

Хрватско одељење суботичке Градске библиотеке богатије је за око 1.200 нових наслова, међу којима су и најновија издања из прошлогодишње продукције хрватских књижевника и превода на хрватски језик. Реч је о веома вредној донацији коју су током месеца новембра 2014. године даровали Национална и универзитетска библиотека из Загреба, Министарство културе Републике Хрватске и разни издавачи и пријатељи Градске библиотеке који су излагали на недавно одржаном сајму књига „Интерлибер”.