27.5.2015.

Распоред рада читаонице Градске библиотеке и културни програм за период од 26. до 31. маја 2015. године

Срдачно Вас позивамо на представљање књиге „Тридесет и нешто“ ауторке Сање Шкорић које ће бити одржано у среду, 27. маја 2015. године са почетком у 19 часова у читаоници Градске библиотеке Суботица. Читаоница ће корисницима бити на располагању до 18.30 часова.

Срдачно Вас позивамо на промоцију књиге Тибора Шпигела „Ја сам Американац“ која ће бити одржана 28. маја 2015. године са почетком у 19 часова у читаоници Градске бибилиотеке Суботица. Поред аутора о књизи ће говорити и Јанош Немет, Ђорђе Драгојловић, Тереза Сабо Ханђа и Никола Перушић. Књига је објављена на мађарском језику. Корисници читаоницу могу да користе до 18 часова.

У оквиру пратећег програма фестивала „Омладина“ у Градској библиотеци Суботице у петак, 29. маја 2015. године, са почетком у 18 часова биће одржано песничко вече чланова групе за културни развој и активизам – УрЛик након чега ће наступити Џејсон Хејнс из састава Мејпл енд Махагони а потом и Горан из састава Вуден ембуленс. Фестивал „Омладина“ организује Канцеларија за младе Града Суботице и Град Суботица. Читаоница ће корисницима бити на располагању до 17 часова.

Добро нам дошли!