5.11.2015.

Мађарски писци на покретним сликама

Градска библиотека Суботица Вас позива на пројекцију филма Кароља Вичека „Мађарски писци на покретним сликама" и на разговор који ће бити одржани 05.11.2015. у 18.00 часова у читаоници Градске библиотеке Суботица. Са гостима вечери Јаношом Дежеом и Карољом Вичеком разговараће Габор Вираг.

Филм ће бити приказан у оквиру серијала пројекције филмова филмског редитеља Кароља Вичека „Мађарски писци на покретним сликама". Ауторка серијала је Илдико Ловаш.